Curse de autocar Lemnia - Traian NT NT

Sunt 2 microbuze care călătoresc între Lemnia și Traian NT NT operate de Izvoras.
Cumpără biletul tău Lemnia - Traian NT NT pentru doar 80 lei, fără comisioane sau taxe suplimentare, de la .

Cel mai ieftin bilet80 lei
Cel mai rapid autocar3h 04min
Distanță214 km
Curse zilnice2
Prima cursă11:25
Ultima cursă13:00

Servicii de transport oferite între Lemnia și Traian NT NT:

Izvoras
Notă
4.81
Curse 2 ×
Distanță 214 km
Durată 3h 04min
Zile
LMMJVSD
Preț
Copii
Elevi
Studenti
Pensionari
80 lei
52 lei
52 lei
52 lei
40 lei
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Lemnia către Traian NT NT

Statie Lemnia
E574 162, Lemnia 527110, RomaniaPlecări / Sosiri
Deservită de:
Izvoras

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Lemnia - Traian NT NT de:

Cursele Lemnia - Traian NT NT

  • Izvoras
    Lemnia
    Traian NT NT
    13:00
    16:04
    80lei
  • Izvoras
    Lemnia
    Traian NT NT
    11:25
    15:09
    80lei