Curse de autocar Napoli - Cluj Napoca

Sunt 4 autocare și microbuze care călătoresc între Napoli și Cluj Napoca operate de TARSIN, Sempre Dritto Tour și Danytur.
Pentru transfer la aeroport, vezi Napoli - Cluj Napoca Aeroport

Cel mai ieftin bilet400 lei
Cel mai rapid autocar1zi
Distanță1664 km
Curse zilnice4
Prima cursă00:00
Ultima cursă10:00

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Napoli la Cluj Napoca, amintim:

TARSIN

Servicii de transport oferite între Napoli și Cluj Napoca:

TARSIN Sempre Dritto Tour Danytur
Notă ---
Curse 1 × 2 × 1 ×
Distanță 1903 km - 1664 km
Durată 1zi 5h 1zi 4h 1zi
Zile
LMMJVSD
LMMJVSD
LMMJVSD
Preț
100 €
120 €
80 €
Politică anulare 24 ore 24 ore 24 ore

Stațiile de plecare din Napoli către Cluj Napoca

Gara
Plecări / Sosiri
Deservită de:
Sempre Dritto Tour
Via Benedetto Brin
Plecări / Sosiri
Deservită de:
Danytur
Stazzione FS
Plecări / Sosiri
Deservită de:
TARSIN

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Napoli - Cluj Napoca de:

Cursele Napoli (Italia) - Cluj Napoca (Romania)

  • Sempre Dritto Tour
    Napoli
    Cluj Napoca
    00:00
    04:00
    120€
  • TARSIN TARSIN
    Napoli
    Cluj Napoca
    06:00
    11:00
    100€
  • Danytur
    Napoli
    Cluj Napoca
    10:00
    15:40
    80€